Co to jest "panel"?

Panel to specjalna "zakładka" pojawiająca się w postaci karty w bocznym menu przeglądarki zwanym Sidebar (Netscape, Mozilla) lub Hotlista (Opera). Oprócz kart dostępnych domyślnie w tych przeglądarkach, możliwe jest również wstawianie tam własnych. Na dodatkowych kartach użytkownik może poczytać aktualne wiadomości z sieci, sprawdzić znaczenie wyrazu w słowniku czy aktualny rozkład jazdy. To co znajdzie się na panelu, zależy tylko od pomysłowości webmasterów stron WWW.

Miło nam oznajmić, że teraz własny panel posiada również nasze forum dyskusyjne. Za jego pomocą bez potrzeby wczytywania całej strony można na bieżąco sprawdzać nowe tematy, błyskawicznie przeszukać forum czy otrzymać powiadomienie o nowej prywatnej wiadomości (trzeba być zalogowanym w trybie automatycznym). Aby dodać panel do swojej przeglądarki (tylko Mozilla/Netscape 6 lub Opera 6; w Internet Explorerze panel zostanie dodany do ulubionych), skorzystaj z generatora przedstawionego poniżej.

Co to jest RSS?

RSS - Really Simple Syndication (Bardzo Prosta Syndykacja) to metoda dostępu do wiadomości umieszczanych na stronach WWW oparta na języku XML. Korzystając ze specjalnych czytników, można regularnie pobierać nagłówki nowych wiadomości pojawiających się w serwisie. Przypomina to trochę newsletter, jednak w przeciwieństwie do niego, informacje są dostępne natychmiast po opublikowaniu, a nie dopiero po dokonaniu wysyłki przez administratora witryny. Zaletą technologii RSS jest możliwość zebrania w jednym programie wielu interesujących informacji z różnych źródeł oraz ograniczenie do minimum koniecznych do pobrania danych. Aby korzystać z RSS trzeba posiadać odpowiedni program zwany czytnikiem RSS. Tego typu programy są czasami od razu wbudowane w nowoczesne przeglądarki internetowe. Można również zainstalować osobną aplikację.Dodaj panel / RSS
Ilość tematów:
Ilość znaków:
Ilość znaków w treści RSS:
Odświeżaj co [min]:
Nie loguj:
 Tylko wybrane fora:
Kącik dla dzieci i młodzieży:
 FORUM MŁODZIEŻOWE

Rodzina Szkół:
 Dla zalogowanych (zarejestrowanych)
 Inne
 O wszystkim
 Ogłoszenia
 Światowe Dni Młodzieży 2016
 II ZJAZD w 15 lecie kanonizacji w 2012r.
 Perełki św. Jadwigi Królowej
 Założenie Rodziny
 Propozycje HYMNU Rodziny
 I ZJAZD na WAWELU - 8 czerwca 2007 roku.
 Relacje ze spotkań i protokoły
 Wizytówki SZKÓŁ
 Wydarzenia
 Propozycje wspólnych działań
 Uroczystości
 Prezentacje
 Scenariusze
 Testy
 Konkursy
 Życzenia
 Podziękowania i pozdrowienia
 Inicjatywy
 Forum katechetów
 Forum n-li historii
 Nasze sukcesy
 Wielkanoc 2010

UŚMIECH JADWIGI:
 Na wesoło
 Co tam PANI w kajetach
 Śmietnik

D w ó r ... J a d w i g i:
 Ubiory w XIV w.
 Tańce
 Muzyka
 Obyczaje
 Pożywienie
 Urzędy dworskie
 Mieszczaństwo
 Cechy rzemieślnicze
 Królewszczyzny
 Geografia historyczna
 Mapy Polski i Litwy
 Bibliografia
 W Internecie o Królowej Jadwidze
 W gazetach o Królowej Jadwidze
 Szkolne uroczystości
 Szlaki Jadwiżańskie
Dodaj panel ]   [ Dodaj RSS ]