Strona Główna Rodzina Szkół
im. Świętej Jadwigi Królowej

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
W dniu 14.X.2006 r. w Krakowie zawiązała się Rodzina Szkół Świętej Jadwigi Królowej.  inicjatywy - konkursy - więcej    

Poprzedni temat «» Następny temat
Po Zjeździe....
Autor Wiadomość
Rada Rodziny


Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 500
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 10 Cze, 2007 09:15   Po Zjeździe....

Kochana RODZINO SZKÓŁ

W imieniu Zarządu Rodziny pragniemy serdecznie podziękować WSZYSTKIM Uczestnikom i Gościom
I OGÓLNOPOLSKIEGO ZJAZDU SZKÓŁ IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ
JESTEŚCIE WSPANIALI !
Dziękujemy Wam za przybycie, obecność i stworzenie cudownej atmosfery spotkania.
Od Bałtyku do Gór mamy wspaniałą Rodzinę i udowodniliście to Waszą obecnością. Do Krakowa przybyli przedstawiciele 44 szkół - podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i wyższej uczelni, a także przedstawiciele Archiwum Królowej w Krakowie, około 2000 osób. Pokazaliśmy NASZĄ RODZINĘ z najlepszej strony.
Nauczycielom, Radom Rodziców, wszystkim Darczyńcom dziękujemy za wpłaty.
Podajemy rozliczenie wydatków, żebyście mogli zobaczyć, na co przeznaczyliśmy nasze pieniądze. Nasze składki wystarczyły na pokrycie kosztów organizacyjnych Zjazdu,
kwiaty : kosz 450 złotych, dwa bukiety po 60 złotych, jeden bukiet 30 złotych, koszt nagrania i rozesłania płyt 400 złotych, wynajęcie stadionu 400 złotych, wynajęcie toalet na stadionie dwa razy 250 złotych, opłata za mszę 200 złotych i 100 złotych tusz i papier do wydrukowania certyfikatów dla szkół. Razem 2200 złotych - dokładnie tyle ile zebraliśmy.
Rachunki zostały rozliczone komisyjnie, a protokół podpisany przez wszystkich członków Zarządu. Rachunki znajdują się u Pani Przewodniczącej Rodziny, która dokonywała wszystkich opłat, a 400 złotych na rozesłanie płyt u Pani Dyrektor LO w Inowrocławiu Haliny Pety.
Pieniędzy nie wystarczyło na prowadzenie strony internetowej w następnym roku szkolnym, ale postaramy się żeby strona w dalszym ciągu funkcjonowała.

Dziękujemy Uczniom, którzy brali udział w oprawie Mszy, czytaniach, śpiewie, modlitwie wiernych i tym, którzy nieśli Dary Ołtarza.
Dziękujemy uczniom, którzy dary przygotowali własnoręcznie i nauczycielom, którzy nad pracą czuwali. Uczniom ze Świetlicy Perełki Królowej w Ryszewku za piękne karty w podziękowaniu za Udział w Różańcu, Pani Małgosi Grzankowskiej za przygotowanie certyfikatów dla szkół, Gimnazjum z Działdowa za plakaty, Wujkowi za organizację pokazu walk rycerskich, panu Dyrektorowi z Gimnazjum w Radomiu Bogusławowi Bekowi za nagłośnienie.
WSZYSTKIM ZA WSZYSTKO
Wyrazy uznania składamy muzykom z orkiestry, która prowadziła nasz pochód.
Dziękujemy pocztom sztandarowym za godne reprezentowanie szkół i wytrwałość.
Wszystkim, którzy przygotowali stroje, Rodzicom, Nauczycielom, Dzieciom i Młodzieży.
NIE MA i NIGDY NIE BYŁO wśród nas równych i równiejszych. Do 8 czerwca niewiele szkół i niewielu nauczycieli włączyło się do pracy przy organizacji Zjazdu, poza swoimi szkołami. Obowiazki organizacyjne, w trakcie przemarszu, mszy, zabawy na Błoniach podzieliliśmy więc między TYCH, którzy byli obecni na zebraniach od początku, czyli od października 2006.
Spotykaliśmy się w różnych miejscach Polski, żeby omówić i przygotować NASZ I ZJAZD.
Pisaliliśmy listy, wysyłaliśmy informacje, szukaliśmy sposorów, zbieraliśmy informacje o uczniach PEREŁKACH. Każdego dnia byliśmy do Waszej dyspozycji na forum internetowym.

Przedstawiciele nauczycieli ze szkół w : Inowrocławiu, Lublinie, Radomiu, Malborku, Ryszewku, Zamościu, Krakowie Kaszów, Działdowie, Otwocku wytrwale pracowali, dlatego uznaliśmy za słuszne, aby to własnie TE szkoły prowadziły nasz pochód. W ten sposób chcieliśmy je nagrodzić za pracę na rzecz nas wszystkich. Zachęcalismy i zachęcamy WSZYSTKICH do aktywnej pracy przy organizacji kolejnych Zjazdów.
Jeżeli nie tylko kilka, ale WSZYSTKIE szkoły włączą się do prac organizacyjnych, nasze spotkania będą jeszcze wspanialsze.


Do każdej szkoły postaramy się wysłać podziękowanie za wpłaty. Najprawdopodobniej dołączymy je do płyty z filmem z naszego Zjazdu. Pamietajcie, że była to dobrowolna składka, a my nie jesteśmy instytucją, która może wystawić rachunek. Jesteśmy tylko luźnym stowarzyszeniem szkół noszących to samo imię. Nie mamy mocy prawnej. Organizacja TAK OGROMNEJ IMPREZY pociąga za sobą koszty finansowe. Jesteśmy wdzięczni każdemu, kto przyczynił się do opłacenia kwiatów, mszy, wynajęcia stadionu itd... Bez Was nie dalibyśmy rady. Do 8 czerwca nie mieliśmy ŻADNYCH pieniędzy, nawet jednej złotówki, którą moglibyśmy dysponować.

Płyty będzie rozsyłała Pani Dyrektor LO w Inowrocławiu Halina Peta. 10 złotych z Waszych wpłat przeznaczylismy na nagranie płyty, płytę, kopertę i znaczek.

Jeżeli możecie zamieszczajcie na stronach Waszych szkół zdjęcia z Krakowa i przysyłajcie nam linki.

Jeżeli macie możliwość nagrania Waszych prezentacji na płytki przesyłajcie je do Pana Jerzego Piskora ze Szkoły Podstawowej nr 21 w Lublinie (20-047 Lublin, ul. Zuchów 1) lub na e-mail: dyrektor@sp21.lublin.pl (każdy list do 20 MB). Zachęcamy oczywiście także do zamieszczania zdjęć bezpośrednio w albumie internetowym.

Prosimy Was także o relacje, reportaże, sprawozdania ze Zjazdu napisane przez dzieci i młodzież. Jeżeli będziecie podawać informacje do Waszych lokalnych gazet przysyłajcie wycinki z prasy. Wszelkie opisy przesyłajcie do Pani Lidii Krzyżosiak z Gimnazjum nr 2 w Malborku. Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi Al. Wojska Polskiego 479 82- 200 Malbork
lub lidiakrzyzosiak@onet.eu

Szkoły, które zaprezentowały na Błoniach piosenkę o Zjeździe lub o Królowej prosimy o zamieszczanie tekstów na stronie Rodziny. Bardzo nam się podobały Wasze występy!
Pozostajemy pod ogromnym wrażeniem występu Górali, Chóru z Inowrocławia, tańców, piosenek, prezentacji i okrzyków. Dziękujemy Wam za trud i pracę, którą włożyliście w przygotowanie się.
Może napiszecie HYMN NASZEJ RODZINY?


Piszcie, jak chcielibyście rozwijać współpracę , żebyśmy nie byli Rodziną Szkół TYLKO OD ŚWIĘTA, ale każdego dnia.

Pragniemy zebrać jak najwięcej materiałów z naszego Zjazdu. Chcielibyśmy, żeby znalazły swoje miejsce w Archiwum Królowej Jadwigi w Krakowie.
Rozmawialismy w tej sprawie z Panią Marią Latała.

JEŻELI NAM COŚ NIE WYSZŁO przepraszamy, początki bywają trudne i nie zawsze uda sie zapanować perfekcyjnie nad wszystkim. Uczymy się i nabieramy doświadczenia.
Jak mówi przysłowie " Nie myli sie tylko ten, który nic nie robi " ;-)
Prosimy Was o wnioski do rozważenia, co poprawić, co zorganizować lepiej ? JAK i GDZIE w przyszłości organizować spotkania Naszej Rodziny
Co jaki czas chcielibyście się spotykać i przy okazji jakich Świąt?
PISZCIE O WSZYSTKIM

Serdecznie Was pozdrawiamy :-) :-) :-)
_________________
Rada Rodziny Szkół im. Św. Jadwigi Królowej
 
 
Halina Peta 
Weteran RODZINY


Dołączyła: 03 Lis 2006
Posty: 221
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Nie 10 Cze, 2007 12:29   

Moi Drodzy!
Ja też dziękuje wszystkim za to , że nasz pierwszy zjazd doszedł do skutku.
Dziękuję za wspaniałą atmosferę , o która zadbały wszystkie szkoły biorące udział w zjeździe.
Ukazały sie juz informacje w "Gazecie Krakowskiej " i w "Naszym Dzienniku"
Pozdrawiam Halina
 
 
Maria Jaszczak 


Szkoła: G6 Zamość
Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 171
Skąd: Zamość
Wysłany: Pon 11 Cze, 2007 08:40   

Szczęść Boże! Witam! Dziękuję wszystkim za wszystko, -za wspólną modlitwę oraz twórcze spędzenie czasu. Serdecznie pozdrawiam Maria Jaszczak
 
 
Piotr 


Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 114
Wysłany: Pon 11 Cze, 2007 11:51   

Dziekuje. Pozdrawiam Was!
Piotr
 
 
 
Małgorzata Grzankowska 


Szkoła: SP Radomice
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1073
Skąd: Lipno
Wysłany: Pon 11 Cze, 2007 18:49   

Witam serdecznie!
Dziękuję z całego serca Zarządowi Rodziny, wszystkim szkołom i uczestnikom uroczystości 8 czerwca za wszystko, za miłą atmosferę, za życzliwość i za skupienie modlitewne. Przepraszam za wszytko, co było nie tak z mojej strony i liczę na wyrozumiałość.
Przesyłam pozdrowienia od dyrekcji, nauczycieli i uczniów ze szkoły z Ryszewka. Są zadowoleni, że mogli uczestniczyć w uroczystościach i w I Żjeździe Rodziny szkół. Wróciliśmy dopiero tej nocy o 2.00. Wczoraj byliśmy w Łagiewnikach i tam spotkaliśmy naszą Rodzinę - Gimnazjum z Radomia, było nam bardzo miło. Po Zjeździe już się poznajemy w tłumie. :-D
Z serca pozdrawiam Radom i całą Rodzinę. :-D
Małgorzata
 
 
Izabela72 


Dołączyła: 19 Gru 2006
Posty: 6
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 11 Cze, 2007 20:08   

Serdecznie dziękuję za Zjazd, za każdą chwile wzruszenia. Pozdrawiam wszystkich!
Izabela Fac, Rzeszów
 
 
 
Barbara Olech 
katecheta szkolny


Szkoła: ZS Sucha
Wiek: 59
Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 13
Skąd: Sucha
Wysłany: Nie 17 Cze, 2007 22:54   

W imieniu Dyrekcji i wszystkich uczniów Zespołu Szkół im. Św. Królowej Jadwigi w Suchej, oraz moim własnym serdecznie dziękuję za wspaniałe przeżycia związane z pierwszym Zjazdem naszej Rodziny. Słowa podziękowania dla wszystkich organizatorów, bez których ten zjazd nie doszedłby do skutku.To co przeżyliśmy i zobaczyliśmy nie da się opisać słowami, ale na pewno pozostanie na długo w naszej pamięci. Czekamy z niecierpliwością na kolejne wspólne spotkanie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group